Jdi na obsah Jdi na menu

Starosta obce Dlouhá Třebová

 

Starostka obce Dlouhá Třebová
 

 

Ing. Kateřina Slezáková

zvolena 2. listopadu 2018

 

Dosavadní představitelé obce Dlouhá Třebová od zavedení starostenského úřadu v roce 1849.
 

Obrazek

František Kovář (1849 - 1854)
 

Obrazek

Josef Štancl (1854 - 1860)
 

Obrazek

Josef Rybka (1860 - 1862)
 

Obrazek

František Sršeň (1862 - 1868, 1874 - 1883)
 

Obrazek

Václav Rybka (1868 - 1871, 1891 - 1895)
 

Obrazek

Josef Kovář (1871 - 1874, 1883 - 1891)
 

Obrazek

Josef Šár (1895 - 1904)
 

Obrazek

František Kovář (1904 - 1907)
 

Obrazek

Václav Hác (1908 - 1918)
 

 

Obrazek

Engelbert Kovář (1918 - 1919)

 

 

Obrazek

František Kovář (1919 - 1923)

 

 

Obrazek

Jan Kovář (1923 - 1938)

 

 

Obrazek

Ladislav Šimek (1938 - 1945)

 

 

Předsedové Místního národního výboru (1945 - 1976)

 

 

Obrazek

Rudolf Kovář (1945 - 1946)

 

 

 

 

Obrazek

Josef Vavřín (1946 - 1950)

 

 

 

Obrazek

Jan Skála (1950 - 1952)

 

 

Obrazek

Josef Kovář (1952 - 1960)

 

 

Obrazek

Jan Morkes (1960 - 1964)

 

 

Obrazek

Antonín Sychra (1964 - 1976), v letech 1976 - 1990 obec součástí města Ústí nad Orlicí

 

 

Starostové obce Dlouhá Třebová po roce 1990

 

Obrazek

Zdeněk Filip (17.12. 1990 - 15. 3. 1993)

 

 

Obrazek

Přemysl Zedník (15. 3. 1993 - 6. 12. 1994)

 

 

Obrazek

Josef Kovář (6. 12. 1994 - 30. 6. 1995)

 

 

Obrazek

Bohuslav Halva (17. 7. 1995 - 6. 11. 2006)

 

 

e-kaspar.jpg

Jaroslav Kašpar (6. 11. 2006 - 2. 11. 2018)