Jdi na obsah Jdi na menu

Přes naši obec vedla trasa cyklomaratonu

25. 6. 2017

Dlouhá Třebová (vl.zp.): V neděli 25. června 2017 se uskutečnil další ročník, letos již devátý, Cyklomaratonu o pohár starosty města Česká Třebová. Pořádajícím subjektem je Vaněk Agency. Trať vedla již tradičně i přes katastr naší obce a k zajištění hladkého průjezdu závodníků byli opět přizváni místní hasiči, kteří regulovali dopravu při přejezdu účastníků závodu před pozemní komunikaci.

Závodníci si mohli vybrat ze dvou okruhů v celkové dálce: 25 a 50 km. Okruh vedl z České Třebové přes Kozlov, Kohouta, Přívrat, Řetovou, Andrlův Chlum, Dlouhou Třebovou, Beranovy doly, zpět do České Třebové. Trať byla vedena terénem, lesními a polními cestami i po zpevněných cestách. Start závodu byl stanoven na 11.15. Vyhlášení výsledků pak bylo naplánováno od 14.30.