Jdi na obsah Jdi na menu

Matyáš Razým opět skvěle reprezentoval.

11. 7. 2024

Dostali jsme skvělou zprávu o dalším úspěchu nadějného atleta Matyáše Razýma, který závodí za TJ Dlouhá Třebová. Nominoval se na Mistrovství České republiky mládežnických kategorií ve vícebojích, které probíhalo ve dnech 6. - 7. července 2024 ve Staré Boleslavi. V kategorii mladších žáků obsadil Matyáš čtvrté místo - v konkurenci hned dvaceti atletů z celé republiky.  Víceboj sestával z níže uvedených disciplín: běh na 60 m/překážky, hod kriketovým míčkem, běh na 60 m, skok daleký, běh na 800 m. V překážkách skončil druhý, přičemž za sebou nechal i nedávného medailistu z mládežnické olympiády. Maty po prvních dvou disciplínách vedl, hod kriketovým míčkem zcela ovládl. Po čtvrté disciplíně byl pak celkově druhý. O celkovém umístění nakonec rozhodl běh na 800 metrů, který Matyáš neběžel vůbec špatně,  doběhl sedmý s časem v osobním rekordu.

Svěřenec Lukáše Razýma podal svým skvělým umístěním - v konkurenci ostatních vícebojařů - důkaz o svých kvalitách a je hodno mu pogratulovat a jeho dlouhodobé výkony ocenit. Blahopřejeme!!